Usługi

Cięcie laserem

 • Usługi cięcia laserem świadczymy od 1999 roku. Jesteśmy pionierami tych usług w Polsce. Pracujemy na najnowocześniejszych maszynach Trumpf i Bystronic, najbardziej rozpoznawalnych maszynach w naszej branży, gwarantujących wysoką jakość cięcia.
 • Posiadamy lasery pracujące w technologii CO2, a także lasery nowej technologii FIBER. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Szybkie terminy realizacji są dla nas priorytetem.

Gięcie

 • Gięcie to kolejny, naturalny krok po usługach cięcia. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w tym zakresie. Pracujemy na maszynach renomowanych firm takich jak EHT czy LVD, wyposażonych w laserowy pomiar kąta gięcia.
 • W naszych centrach serwisowych posiadamy 18 pras krawędziowych. Gniemy powtarzalne serie elementów, a także skomplikowane jednostkowe wyroby lub prototypy.
 • Wszystkie nasze maszyny działają w oparciu o standardy LEAN MANUFACTURING, które sprawiają, że stale doskonalimy jakość świadczonych usług.

Laserowe cięcie rur i profili

 • Wykorzystujemy nowoczesne maszyny w technologii Fiber z uchylnymi głowicami, pozwalającymi na cięcie pod kątem 45 °. To pozwala na obróbkę rur i profili z wysoką dokładnością oraz odpowiednią precyzją tj. 0,2 mm. Dzięki temu zachowujemy gwarancję gładkich krawędzi i czystej powierzchni bez rys i odprysków.
 • Wykonujemy profesjonalne cięcie laserowe rur oraz profili w różnych materiałach. Nasi wykwalifikowani specjaliści tną w stali nierdzewnej, aluminium, stali węglowej oraz mosiądzu i miedzi.
 • Zastosowanie najnowocześniejszego sprzętu pozwala zachować stuprocentowe bezpieczeństwo i umożliwia realizację nawet najbardziej wymyślnych zleceń klientów w optymalnym czasie. W związku z wysoką wydajnością oraz minimalizacją odpadów, usługa jest bardzo opłacalna dla firm produkcyjnych.

Cięcie strumieniem wody

 • Pierwsza wycinarka wodna pojawiła się w naszej firmie w 2006 roku. Najbardziej zaawansowanym urządzeniem w naszym centrum serwisowym jest wycinarka wodna firmy FLOW. Wyposażona jest w dynamiczną głowicę umożliwiającą redukcję stożka cięcia niemal do zera. Tolerancja cięcia sięga blisko 0,01 mm.
 • W naszej firmie posiadamy 3 wycinarki wodne, które stanowią alternatywę dla wycinarek laserowych ze względu na grubość obrabianego materiału jak i brak termicznego wpływu na materiał.
 • Technika cięcia wodą pozwala nam obrabiać rożne materiały, praktycznie bez ograniczeń. Wycinarki wodne stanowią doskonałe uzupełnienie dla wycinarek laserowych.

Cięcie zwojów na arkusze

Od niedawna możemy się pochwalić nową linią do cięcia poprzecznego kręgów. Maszyna umożliwia cięcie zarówno stali nierdzewnej jak i aluminium. Dzięki nowej usłudze możemy zaoferować naszym klientom dowolną, dostosowaną do potrzeb długość w zakresie 500-8000 mm.

Parametry techniczne cięcia: zakres grubości: 0,8mm-4,0 mm, zakres szerokości: 500-1650 mm, minimalna długość arkusza: 500 mm, maksymalna długość arkusza: 8000 mm. Przypominamy, iż uzyskane formatki w zakresie długości 1000-3100 mm możemy na życzenie klienta poddać obróbce szlifowania.

Doświadczenie naszych operatorów jak i możliwości techniczne maszyny umożliwiają pełną powtarzalność zadanych parametrów. Możliwe jest również uzyskanie parametrów znacznie bardziej restrykcyjnych niż wynikających ze stosownych norm.