Praca: operator lasera, operator CNC

Zatrudnimy operatora lasera/operatora CNC – atrakcyjne warunki zatrudnienia!

Pracuj na stanowisku operatora lasera/operatora CNC u wiodącego dystrybutora stali nierdzewnej i aluminium. Jeśli interesuje Cię stabilna praca na stałe z atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia, to Investa szuka właśnie Ciebie! Investa Sp. z o.o działa od ponad 30 lat, zapewniając pracę już ponad 600 osobom w 6 różnych oddziałach w całej Polsce. U nas jako operator lasera/operator CNC możesz pracować w Olsztynie, we Wrocławiu i w wielu różnych lokalizacjach. Nasze motto to: „Stale z pasją” i nie są to tylko puste słowa. Naszym pracownikom zapewniamy szkolenia i różnorodne możliwości rozwoju zawodowego. Chcemy, by operatorzy pracujący u nas stawali się razem z nami najlepszymi operatorami w Polsce.

Szukamy operatorów lasera/operatorów CNC, którzy są zdecydowani podjąć długoletnią współpracę w zgranym i doświadczonym zespole specjalistów. W Investa Sp z o.o stawiamy na relacje, poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Cenimy sobie przyjazną, motywującą atmosferę, dzięki której każdy czuje się ważnym członkiem większej całości. Twój głos w Investa Sp. z o.o ma znaczenie! Wspólnie z nami buduj przyszłość polskiej dystrybucji stali nierdzewnej i aluminium.

Na stanowisko operatora lasera/operatora CNC szukamy osób, które wiążą swoją przyszłość z obszarem produkcji i starają się o pracę na stałe z wysokimi zarobkami i możliwością rozwoju zawodowego.

Praca operatora lasera/operatora CNC – możliwości i wymagania

Wybierając pracę na stanowisku operatora lasera/operatora CNC w Investa, dostajesz gwarancje stabilnej umowy u pracę i atrakcyjnych warunków zatrudnienia. Oferujemy szeroki zakres pakietów socjalnych, od opieki medycznej, przez karty sportowe aż do dodatkowych ubezpieczeń na życie. Pracując w Investa zyskujesz także dofinansowanie do wczasów i świąt!

Dla nas liczy się zespół, dlatego naszym pracownikom zapewniamy wyjazdy integracyjne, by mogli lepiej się poznać, a co za tym idzie – lepiej czuć się pracując razem. Tworzymy przyjazną atmosferę, która skłania do rozwoju! Zależy nam na pracownikach, którzy będą chcieli zostać w Investa na długie lata. Oferujemy pracę na nowoczesnym sprzęcie w gronie najlepszych specjalistów z całej Polski!

Mile widziane na stanowisku operatora są uprawnienia na wózki widłowe i umiejętność obsługi suwnicy.

Sprawdź pozostałe wymagania, zapoznając się ze szczegółami oferty i złóż swoje CV!

Dołącz do nas!

Skorzystaj z formularza aplikacyjnego pod przyciskiem „Aplikuj”. Twoja aplikacja zostanie przeanalizowana i umieszczona w naszej bazie danych pod kątem przyszłych projektów rekrutacyjnych.