Praca: magazynier

Zatrudnimy magazyniera – atrakcyjne warunki pracy!

Oferujemy pracę na stanowisku magazyniera w różnych lokalizacjach – od Olsztyna po Wrocław. Od ponad 30 lat działamy na rynku, będąc wiodącym dystrybutorem stali nierdzewnej i aluminium. Starając się o pracę właśnie w Investa Sp. z o.o stawiasz na doświadczonego i pewnego pracodawcę! Nasza firma prężnie się rozwija, poszerzając swoją działalność o kolejne miasta i regiony. Obecnie możemy pochwalić się aż 6 różnymi oddziałami, w których łącznie pracuje ponad 600 osób.

Decydując się na pracę magazyniera w Investa, wybierasz przyjazną i motywującą atmosferę. U nas poczujesz się częścią zgranego zespołu. Twoje zdanie i przemyślenia mogą kształtować naszą firmę. Jesteśmy otwarci na przynoszące korzyści zmiany. Chcemy, by nasi pracownicy wiedzieli, że wspólnie budujemy Investa Sp. z o.o.

Na stanowisku pracy magazyniera chcemy zatrudniać osoby zdecydowane, które znają swoje umiejętności, umieją wyznaczać cele i do nich dążyć. Skupiamy się na tych potencjalnych pracownikach, którzy zainteresowani są dobrze płatną pracą z perspektywami na stałe. Szukamy magazynierów, którzy zostaną z nami na lata i wspólnie z Investa Sp. z o.o będą działać z pasją!

Praca magazyniera: możliwości i wymagania

Pracując w Investa na stanowisku magazyniera masz gwarantowane atrakcyjne warunki pracy i umowę o pracę w stabilnie rozwijającej się firmie. Dbamy o naszych pracowników i oferujemy im tylko uczciwe zatrudnienie na podstawie dobrych umów. Naszym magazynierom zapewniamy także szeroki pakiet socjalny, w skład którego wchodzą między innymi: program MyBenefit, dofinansowanie wczasów i świąt, dodatkowe ubezpieczenie na życie czy pakiet medyczny.

Pracując jako magazynier musisz mieć dobrze opanowaną obsługę komputera i być gotowym do pracy w systemie zmianowym. Szczegóły wymagań poznasz w ofertach pracy dla poszczególnych lokalizacji. Mile widziane jest uprawienie na wózki widłowe!

Rozwijaj swoje możliwości z nami – zgłoś się do pracy na stanowisko magazyniera!

Dołącz do nas!

Skorzystaj z formularza aplikacyjnego pod przyciskiem „Aplikuj”. Twoja aplikacja zostanie przeanalizowana i umieszczona w naszej bazie danych pod kątem przyszłych projektów rekrutacyjnych.