Kariera

Dołącz do nas, czekamy na Ciebie

Umowa o pracę

Szkolenia

MultiSport -Benefit Systems

Przyjazna atmosfera

Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych

Wyjazdy integracyjne

Te stanowiska czekają na Ciebie!

Chcesz dołączyć do zespołu Investy, ale nie widzisz dla siebie oferty ?

Wystarczy, że klikniesz „Aplikuj” oraz wypełnisz formularz, a resztą zajmiemy się my!

Rocznie zatrudniamy kilkadziesiąt osób! Przeanalizujemy Twoje CV i skontaktujemy się z Tobą, jeśli pojawi się oferta, która może Cię zainteresować.

Nasi pracownicy o nas

Marcin

z nami od 10 lat

W Inveście jesteśmy STALi w zapewnianiu bezpieczeństwa i świetnej atmosfery! Energia, siła do działania i pewność, że zawsze możemy liczyć na pomocną dłoń kumpli ze zmiany! To dlatego czujemy się tutaj dobrze i pewnie!

Dawid

operator maszyn i urządzeń, z nami od 2 lat

Spotkałem tu wielu wspaniałych ludzi, z którymi praca to przyjemność. Dla mnie – wiecznego optymisty – dobra atmosfera to prawdziwa wartość.  A jeśli w pakiecie otrzymuję bezpieczeństwo finansowe i liczne benefity – czuję się po prostu spokojny o swoją przyszłość.

Marek

brygadzista magazynu, z nami od 9,5 roku

Mamy żelazną zasadę: w kwestii bezpieczeństwa nie owijamy w bawełnę! Czuję się częścią tej firmy, bo mam poczucie, że jest otwarta na pracowników i daje dużą swobodę i decyzyjność w działaniu.

Dawid

operator maszyn, z nami od 9 lat

Dołączając do naszej ekipy przekonasz się, że w pracy też może być fajnie:) Pewna pozycja naszej firmy na rynku gwarantuje nam stabilne zatrudnienie, niezłą płacę i pakiety socjalne.

Adam

operator maszyn, z nami od 24 lat

Jesteśmy stali w zapewnianiu poczucia bezpieczeństwa! ​​​​​​​Od ponad 30 lat dajemy pracownikom pewne zatrudnienie i szansę na rozwój.

Grzegorz

brygadzista produkcji, ​​​​​​​z nami od 7 lat

Warunki umowy określamy z laserową precyzją! W pracy mogę liczyć zarówno na kolegów jak i na pracodawcę. Nawet w obliczu pandemii byliśmy spokojni o naszą pracę.

Maciej

technolog-programista, z nami od 5 lat

Widzę sens swojej pracy w Inveście i wpływ na to co mogę osiągnąć. Tutaj cele są jasno stawiane, a możliwości rozwoju i zarobku napędzają do działania. Nagroda jest zwykle satysfakcjonująca;)

Sebastian

magazynier, z nami od 10 lat

Praca w jednym z największych centrów dystrybucyjnych daje sporo frajdy. Nowoczesne maszyny, sprzęt na miarę XXI wieku i kumple z którymi chce
się współpracować! Tak jest w Inveście.

Magda

pracownik produkcji, z nami od 2 lat

Kobieta na hali?! Tak! Uwielbiam klimat mojego wrocławskiego zespołu i świadomość, że zawsze mogę na niego liczyć:)

Rafał

brygadzista pras, z nami od 8 lat

W Inveście Olsztyn atmosfera i relacje są najważniejsze. Pracujemy głową, a nie tylko mięśniami. Ułatwia nam to nowoczesny sprzęt renomowanych producentów.

Michał

Realizuję swoją pasję pracując przy obróbce stali

Jan

operator maszyn, z nami od 4 lat

W Inveście szanują mnie i moją pracę. Czuję, że przełożeni są otwarci na pomysły i słuchają naszego zdania.  Poza tym o maszynach CNC nauczyli mnie tu wszystkiego:)

Mateusz

Można u nas awansować

Grzegorz

Dobrze zarabiam

Tomek

Stabilna firma wspierająca i doceniająca kreatywną pracę – cieszę się, że jestem częścią tego zespołu