Praca: pracownik fizyczny / pracownik produkcji

Zatrudnimy pracowników fizycznych/pracowników produkcji – atrakcyjne warunki zatrudnienia!

Poszukujemy pracowników fizycznych/pracowników produkcji, gotowych do pracy w Wrocławiu, Olsztynie i innych lokalizacjach na terenie całej Polski. Jako lider branży i wiodący dystrybutor stali nierdzewnej i aluminium, Investa Sp. z o.o ciągle rozbudowuje się w kolejnych regionach i miastach. Prócz możliwości pracy w Olsztynie i Wrocławiu, oferujemy zatrudnienie w Pruszczu Gdańskim, Sosnowcu, Strykowie, Warszawie czy Poznaniu. Naszym pracownikom zapewniamy stabilną posadę z możliwością dynamicznego rozwoju zawodowego.

Razem z Investa Sp. z o.o rozwija się i współpracuje już ponad 600 pracowników!

W Investa Sp. z o.o liczy się zespół i relacje. Stawiamy na budowanie dobrej, przyjaznej atmosfery, dzięki której praca to przyjemność. Tworzymy zgraną drużynę najlepszych specjalistów i dążymy do tego, by każdy nasz pracownik czuł się u nas bezpiecznie, komfortowo i wiedział, że pracując w Investa ma przed sobą rozwojową przyszłość.

Na stanowisku pracownika fizycznego/pracownika produkcji najbardziej zależy nam na osobach zdecydowanych, które wiążą swoją karierę z pracą na produkcji. Skupiamy się przede wszystkim na tych potencjalnych pracownikach, którzy poszukują pracy na stałe, z perspektywami i różnorodnymi możliwościami.

Dbamy o naszych pracowników, dlatego wybierając Investa Sp. z o.o masz gwarantowaną umowę o pracę i liczne pakiety socjalne, między innymi: program MyBenefit, pakiet medyczny czy dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Pracownik fizyczny/pracownik produkcji – możliwości i wymagania

Decydując się na pracę jako pracownik fizyczny/pracownik produkcji w Investa Sp. z o.o, stawiasz na własny, dynamiczny rozwój i zatrudnienie na uczciwych, atrakcyjnych warunkach. Naszym pracownikom oferujemy umowę o pracę na stałe.

Na stanowisku pracownika fizycznego/pracownika produkcji wymagana jest gotowość do pracy zmianowej i znajomość obsługi komputera. Mile widziane jest również doświadczenie w pracy na produkcji. Poznaj szczegółowe wymagania na dane stanowisko i wyślij do nas swoje CV.

Pracuj w zgranym zespole w przyjaznej, motywującej atmosferze – wybierz Investa Sp. z o.o, lidera branży!

Dołącz do nas!

Skorzystaj z formularza aplikacyjnego pod przyciskiem „Aplikuj”. Twoja aplikacja zostanie przeanalizowana i umieszczona w naszej bazie danych pod kątem przyszłych projektów rekrutacyjnych.