Gięcie stali nierdzewnej

Gięcie stali nierdzewnej

gięcie stali nierdzewnejOferujemy usługę gięcia blach ze stali o różnej grubości i nietypowych kształtach. Maksymalna długość gięcia na stosowanych przez nas maszynach wynosi 4000 mm. Wykorzystywane przez nas narzędzia umożliwiają gięcie ceowników, kątowników oraz różnego rodzaju zetowników. Stosujemy profesjonalne prasy krawędziowe, których maksymalny nacisk wynosi 220 ton.

Pracujemy na nowoczesnych i renomowanych maszynach firm takich jak LVD czy EHT, posiadające precyzyjne laserowe pomiary kąta gięcia.

Giętarka wyposażona jest w automatyczny cykl operacji gięcia, co gwarantuje powtarzalność i precyzję giętych detali. Możemy wykonać dowolną ilość egzemplarzy przy zachowaniu 100% powtarzalności kształtów.

Do wszystkich zamówień podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb. Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia i zatrudniamy prawie 600 pracowników w 6 oddziałach.

Gięcia stali nierdzewnej – zapytanie ofertowe

W naszej firmie dbamy o Państwa jak i nasz czas, dlatego też wszystkie zlecenia wykonywane są w możliwie jak najkrótszym terminie.

Dlatego też, w celu skrócenia czasu przygotowania dla Państwa oferty, prosimy o podanie poniższych informacji przy składaniu zamówienia:

  • wymiar wygiętego metalu w trójwymiarze w pliku IGES, SAT albo PRT. W przypadku braku takiego modelu możemy wykonać wycenę na podstawie płaskiego rozwinięcia utworzonego w pliku DWG lub DXF.
  • zaznaczyć dokładne linie gięcia oraz podać wartość kątów pod jakim będziemy mieli pozaginać krawędzie ( zalecamy, aby każdy szkic danego detalu znajdował się  w dokumentacji w pojedynczym pliku. Na każdym z rysunków powinna znajdować się dokładna informacja odnośnie rodzaju materiału, z którego mają zostać wykonane dane elementy).
  • zaznaczenie gatunku materiału oraz jego grubości, a także opcjonalnie podanie wybranego wykończenia powierzchni blach.
  • ilość sztuk do wykonania

Powyższe informację pomogą nam usprawnić komunikację oraz przygotować ofertę w krótkim terminie. Zapraszamy do kontaktu!