Wyroby hutnicze

Wyroby hutnicze

Wyroby hutnicze ze stali czy aluminium to jedne z najczęściej wykorzystywanych produktów w różnych branżach. Kluczem do trwałości wyrobów hutniczych jest wysoka jakość i solidne wykonanie. Takimi cechami charakteryzują się zamówienia realizowane przez dystrybutora stali nierdzewnej i aluminium Investa.

Dlaczego warto wybrać wyroby hutnicze Investa?

Investa to przedsiębiorstwo prężnie działające w branży hutniczej od ponad 30 lat. Dzięki doświadczeniu, skupianiu wykwalifikowanej i doświadczonej kadry stale rozszerza zakres swoich usług. Jednocześnie oferowane produkty i możliwe działania wykonywane są z zastosowaniem coraz nowszych oraz bardziej zaawansowanych technologii, co przekłada się na jakość, szybkość i precyzję realizowanych zleceń.

Za sprawą sumienności, dystrybucji i wykonywania usług na najwyższym poziomie Investa nieustannie rozwija się, tworząc sieć kolejnych oddziałów na terenie kraju. To dowód niesłabnącej popularności, zaufania i zadowolenia dotychczasowych Klientów ze świadczonych usług i oferowanych produktów, którymi są wyroby hutnicze ze stali i aluminium.

W ofercie Investa znajduje się ponad 4000 różnych produktów. Dzięki temu istnieje możliwość idealnego dopasowania wyrobu, jak i usługi do potrzeb i oczekiwań  najbardziej wymagających Klientów. Jednocześnie poprzez oferowane usługi, takie jak:

możliwe jest kompleksowe wykonanie danego zlecenia. Przekłada się to na oszczędność czasu, pieniędzy i gwarancję zadowolenia z powierzonego zadania.

arkusze stali

Wyroby hutnicze Investa ze stali – co oferujemy?

Investa w ramach działalności oferuje duży wybór wyrobów hutniczych o wysokiej jakości i różnych parametrach. Dostępne są blachy zimnowalcowane ze stali zarówno austenitycznych, jak i ferrytycznych. W obu przypadkach blachy występują w różnych wariantach co do grubości, wymiarów arkusza czy powierzchni.

Investa to również dystrybutor blach gorącowalcowanych. W tym zakresie do dyspozycji Klientów są blachy austenityczne również w kilku wymiarach, o różnej powierzchni i grubości. Ponadto w ofercie dostępne są blachy szlifowane, szczotkowane i foliowane.

Wyroby hutnicze ze stali oferowane przez Investa to także:

 • pręty okrągłe ciągnione i walcowane,
 • pręty płaskie cięte z blachy i walcowane,
 • kątowniki walcowane równoramienne i nierównoramienne,
 • pręty kwadratowe ciągnione i walcowane,
 • pręty sześciokątne ciągnione,
 • pręty drążone,
 • ceowniki walcowane.

Wymienione produkty dostępne są w różnych wymiarach i gatunkach. Mogą być dodatkowo poddane dodatkowej obróbce zgodnie z życzeniem i potrzebami Klienta.

usługi stal i aluminium

Wyroby hutnicze oferowane przez dystrybutora stali nierdzewnej i aluminium Investa to również kwadratowe i prostokątne profile zamknięte. Ich powierzchnia może być wyszczotkowana, wyszlifowana lub wypolerowana. W ofercie znajdują się też rury spawane różnego rodzaju. Klienci mają do dyspozycji:

 • rury spawane instalacyjne z powierzchnią szczotkowaną, wytrawianą lub surową,
 • rury spawane konstrukcyjne szczotkowane,
 • rury spawane spożywcze szczotkowane lub wytrawiane.

Investa – wyroby hutnicze z aluminium

W ofercie Investa dostępne są również wyroby hutnicze z aluminium, na które składają się produkty płaskie oraz długie. W ramach wyrobów płaskich do wyboru są blachy aluminiowe walcowane gładkie o powierzchni surowej lub anodowanej o różnych grubościach, stopach i stanach utwardzenia. Dostępne są również blachy aluminiowe walcowane ryflowane oraz walcowane gładkie.

Investa to przedsiębiorstwo, które oferuje aluminiowe pręty wyciskane w stopach miękkich i kształtowniki. Zgodnie z życzeniem Klienta mogą być one poddane dodatkowej obróbce oraz wykończone w sposób surowy, lakierowany czy anodowany. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe wyroby hutnicze wyciskane w stopach miękkich, takie jak:

 • ceowniki,
 • kątowniki,
 • pręty okrągłe,
 • pręty kwadratowe,
 • pręty płaskie,
 • rury kwadratowe,
 • rury prostokątne,
 • rury okrągłe,
 • teowniki.

Wśród wyrobów wyciskanych w stopach twardych oferujemy pręty okrągłe, pręty kwadratowe i pręty płaskie.

wycianarka wodna

Wyroby hutnicze Investa – zamówienia skrojone na miarę

Przedsiębiorstwo Investa od samego początku funkcjonowania na pierwszym miejscu stawia najwyższą jakość swoich produktów i zadowolenie Klienta. Dlatego każde zlecenie realizowane jest w sposób indywidualny z uwzględnieniem wszelkich uwag i potrzeb. Realizujemy zarówno zlecenia od Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Prowadzimy również stałą, korzystną współpracę z firmami, hurtowniami i inwestorami. Jest to dla nas powód do dumy i motywacja do ciągłego ulepszania oferowanych usług.

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się nie tylko sprzedażą i wykonawstwem, ale też doradztwem w kwestii tego, jakie wyroby hutnicze warto zastosować i zamówić dla konkretnych potrzeb czy inwestycji. Świadczymy usługi zarówno dla branży budowlanej, motoryzacyjnej, infrastruktury transportowej, jak i wielu innych gałęzi przemysłu.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą wyrobów hutniczych ze stali i aluminium. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane zarówno z oferowanymi produktami, jak i wykonywanymi usługami. Zaproponujemy też najlepsze rozwiązania i możliwości obróbki poszczególnych elementów w zależności od potrzeb i przeznaczenia oraz dołożymy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Investa to kompleksowe działanie i najwyższa jakość świadczonych usług oraz gwarancja niezawodności w działaniu.