Rury stalowe Białystok

Rury stalowe Białystok

Stal i aluminium to jedne z najpopularniejszych i najpowszechniej wykorzystywanych surowców metalowych. Wśród wyrobów hutniczych z nich wykonanych, które w wielu różnych gałęziach przemysłu wykorzystywane są najczęściej, znajdują się rury stalowe. Białystok jest jednym z kolejnych miast, w którym powodzeniem cieszą się produkty i usługi oferowane przez przedsiębiorstwo Investa. To gwarancja dużego wyboru oferowanych wyrobów, jak i usług, dzięki którym możliwe jest dopasowanie poszczególnych elementów do indywidualnych wymagań.

 

Oferowane rury stalowe – Białystok i Investa

Investa oferuje rury stalowe dostępne od ręki charakteryzujące się popularnymi i najczęściej poszukiwanymi parametrami, jak i asortyment na zamówienie, zgodny z indywidualnymi wymaganiami Klienta. Wśród dostępnych wyrobów hutniczych oferujemy:

 

  • rury spawane instalacyjne spełniające normy EN 10217-7 dostępne w wykończeniu o powierzchni szczotkowanej, wytrawianej oraz surowej, spawane laserem lub tigiem,
  • rury spawane konstrukcyjne spełniające normy EN 10296-2 o powierzchni szczotkowanej, spawane HF,
  • rury spawane spożywcze spełniające normę EN 10357 o powierzchni szczotkowanej lub wytrawianej o chropowatości wewnątrz 0,8 um/1,6 um na spawie.

 

Ponadto wszystkie oferowane rury stalowe mogą być dodatkowo poddane usłudze szlifowania oraz polerowania. Investa oferuje też inne usługi obróbki hutniczej, takie jak gięcie czy cięcie z zastosowaniem nowoczesnych metod.

Jeśli jesteś z Białegostoku lub Ełku i potrzebujesz rur stalowych, skontaktuj się z naszym oddziałem w Olsztynie.

 

ODDZIAŁ OLSZTYN

ul. Lubelska 44E

10-409 Olsztyn

+48 89 767 45 13

olsztyn@investa.pl uslugi.olsztyn@investa.pl

Zobacz również nasz KATALOG PRODUKTÓW.

 

Dlaczego rury stalowe od Investa to dobry wybór?

Investa to przedsiębiorstwo zajmujące się dystrybucją i obróbką wyrobów hutniczych od ponad 30 lat. Dzięki doświadczeniu oraz zespołowi wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów każde zamówienie realizujemy z precyzją, uwagą i uwzględnieniem wszelkich uwag Klienta. Dzięki temu z powodzeniem prowadzimy współpracę z hurtowniami, sklepami detalicznymi, jak i indywidualnymi kontrahentami.

 

Kolejny atut, który wyróżnia grupę Investa to wysoka jakość produktów i podążanie za innowacyjnymi i najskuteczniejszymi rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi do obróbki produktów, jakimi są rury stalowe. Białystok, jak i inne regiony kraju poprzez wprowadzone przez nas działania w zakresie obróbki metalu oraz nowoczesne usługi umożliwiają zaoferowanie Klientom usług i produktów hutniczych na  najwyższym poziomie.

 

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą rur stalowych Investa dostępnych na składzie, jak i zamówienia wyrobów hutniczych zgodnych z własnymi  potrzebami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w zakresie doboru poszczególnych parametrów zamówienia w odniesieniu do przeznaczenia wyrobów hutniczych. Jesteśmy również otwarci na stałą współpracę opartą na korzystnych warunkach i wielu profitach. Zachęcamy też do zapoznania się z pozostałymi produktami dostępnymi w naszej ofercie, jak i usługami świadczonymi w ramach naszej działalności. Investa to gwarancja zadowolenia, najwyższej jakości i nabycia wyrobów hutniczych o doskonałych właściwościach fizycznych.