Pręty kwadratowe Poznań

Pręty kwadratowe Poznań

pręty kwadratowe Poznań

 

W Investa oferujemy wysokiej jakości pręty kwadratowe z różnych materiałów i o różnych wymiarach. Dostarczamy rozwiązania doskonale dopasowane do rozmaitych projektów, niezależnie od ich skali oraz stopnia skomplikowania. Wytwarzane przez nas elementy to komponenty o wszechstronnym zastosowaniu – wykorzystuje się je w budownictwie, do tworzenia konstrukcji stalowych i ogrodzeń, przy produkcji maszyn przemysłowych, a także w branży motoryzacyjnej i kosmicznej. Są bardzo odporne nawet na znaczne obciążenia, dzięki czemu można je stosować wszędzie tam, gdzie oddziałują duże siły.

Wielofunkcyjność i personalizacja prętów kwadratowych

Nasze pręty kwadratowe charakteryzują się nie tylko funkcjonalnością, ale również znakomitą wytrzymałością i trwałością. Sprawdzają się przy projektach, które wymagają nośności i odporności na obciążenia dynamiczne. Elementy produkujemy ze stali oraz aluminium, co umożliwia dostosowanie ich do konkretnych projektów i zastosowań.

Doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy w Investa dystrybuują pręty kwadratowe o szerokim przekroju, jak i te bardzo drobne. Zakres oferowanych przez nas grubości komponentów jest bardzo szeroki, co daje nam możliwość podchodzenia do każdego zlecenia w sposób indywidualny. Cenimy sobie otwartą komunikację i bliską współpracę z klientem. Jesteśmy wyczuleni na różne potrzeby i dostarczamy różnorodne rozwiązania.

Pręty kwadratowe ciągnione lub walcowane

W naszej ofercie Investa są dostępne pręty produkowane na dwa sposoby. Elementy ciągnione wytwarza się poprzez przeciąganie pręta przez matrycę ciągnącą. Efektem tego procesu jest powstawanie prętów kwadratowych, które nie posiadają wad i niedoskonałości na swojej powierzchni, są idealnie wyprostowane, a także idealnie dopasowane do zakładanych przez projekt wymiarów. Ciągnienie jest bardzo precyzyjną metodą obróbki metalu.

Pręty kwadratowe walcowane charakteryzują się mniejszym stopniem perfekcyjności, jednak wciąż spełniają wymagania stawiane przez każde zlecenie. Ogromną zaletą walcowania jest fakt, że umożliwia uzyskanie pożądanych efektów w niedługim czasie. Ponadto Investa oferuje dużą powtarzalność, a więc umożliwia szybkie produkowanie jednakowych elementów.

Dlaczego warto wybrać pręty kwadratowe Investa?

Każde zlecenie realizujemy z najwyższą dbałością o szczegóły. Wykorzystywane przez nas technologie oraz nasi specjaliści od obróbki metalu zapewniają, że każdy wyprodukowany element jest najwyższej jakości. Obszerna wiedza w dziedzinie materiałów konstrukcyjnych, którą posiadamy, pozwala nam na kompleksową obsługę klientów i produkowanie dokładnie takich materiałów, jakie są potrzebne.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem solidnych prętów kwadratowych, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz poznański oddział znajduje się w Luboniu.

 

ODDZIAŁ POZNAŃ

ul. Magazynowa 10

62-030 Luboń

+48 61 640 64 00

dział handlowy:

+48 506 552 389

poznan@investa.pl

dział usług, cięcie laserem, gięcie:

+48 511 449 613

uslugi.poznan@investa.pl

fotowoltaika: +48 511 944 039

fotowoltaika.poznan@investa.pl