Nowa strona

Stal nierdzewna

  • STAL NIERDZEWNA – to od niej wszystko się zaczęło. Trwała, o wysokich właściwościach antykorozyjnych, estetyczna i ekologiczna. Opatentowana na początku drugiej dekady XX wieku stała się nierozłączną częścią naszego codziennego życia. Obecnie jest wykorzystywana w mniejszym lub większym stopniu w każdej dziedzinie produkcji czy przemysłu. Jesteśmy dumni, iż w nieco ponad 100 letniej historii stali nierdzewnej, niemal 30 lat stanowi historia Investy.
  • Podążając za rozwojem rynku, jak również za rosnącymi wymaganiami klientów udało nam się stworzyć jedno z największych centrów magazynowo-dystrybucyjnych stali nierdzewnej w Polsce. Rozszerzając stopniowo zarówno zakres asortymentowy jak i gatunkowy, jesteśmy w stanie dzisiaj zaoferować naszym klientom: blachy, rury, profile zamknięte, pręty okrągłe i kwadratowe, kątowniki oraz armaturę zarówno spożywczą jak i przemysłową, we wszystkich najpowszechniej stosowanych wymiarach i gatunkach.
  • Poprzez ogólnopolską sieć składów staramy się być blisko Klienta, realizując wszelkie potrzeby w najszybszym możliwym terminie. Kontakt z Klientem stanowi dla nas ważną wartość dodaną. Głęboko wierzymy, iż budując trwałe relacje będziemy mogli stale rozbudowywać naszą ofertę, zarówno produktową, jak i usługową, dbając przy tym o jej wysoki standard.

Aluminium

  • ALUMINIUM – metal znany od niemalże 200 lat. Czyste aluminium jest miękkie, plastyczne i odporne na korozję.  Jest doskonałym przewodnikiem prądu i temperatury.
  • Relacja ciężaru do wytrzymałości powoduje, że aluminium zyskuje coraz większą popularność, szczególnie w transporcie. Jest metalem przyjaznym środowisku – recykling wymaga tylko 5% energii potrzebnej do wyprodukowania nowego aluminium. Zastosowanie tego metalu w budownictwie zwiększa bezpieczeństwo, gdyż aluminium nie podlega procesowi spalania lecz topnienia.
  • Szeroki wachlarz sposobów wykończenia powierzchni (lakierowanie, anodowanie, blachy wzorkowane) sprawia, że aluminium jest obecne w naszym najbliższym otoczeniu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku wciąż rozbudowujemy naszą ofertę produktów i usług.
2023
PDF  4.6 MB
Armatura
Armatura
2023
PDF  7.1 MB
Stal nierdzewna, aluminium
Katalog firmowy