New

Profil jezdny bramowy

  • Profil jezdny bramowy o wymiarach 100/100 mm w długościach 6 i 7 mb to nowość w naszej ofercie. Wyprodukowany z aluminium ze stopu 6060 T66.  Profil ten jest znacznie lżejszy od profilu stalowego o podobnych parametrach. Przystosowany jest do napędów bram przesuwnych i rolek innych producentów.
  • Zaletą profilu jezdnego jest m.in. możliwość montażu rolek bez rozcinania całego profilu wzdłuż jego długości. Ponadto profil posiada kanał pod listwę zębatą oraz kanał pod śrubę montażową do połączenia z innym profilem.
  • Profil dostępny jest w naszych magazynach w całej Polsce, a już niedługo w naszej ofercie pojawi się cały system ogrodzeń!

System ogrodzeń

Z przyjemnością prezentujemy Państwu system ogrodzeń firmy Investa. System został stworzony w oparciu o wiedzę i myśl techniczną naszych pracowników w kooperacji z biurem projektowym. Całość składa się z 6-ciu różnych profili i szyny jezdnej, z których to wykonujemy bramę przesuwną, przęsło płotu jak i furtkę. Profile oferowane są w długościach 6-cio metrowych, natomiast profil jezdny opcjonalnie również w odcinku 7-mio metrowym. Całość składa się ze stopu aluminium 6060 T66.

 

Zaletą naszego systemu ogrodzeń jest łatwość jego montażu. Może być zarówno skręcany jak i spawany. Jest też sporo lżejszy od stalowego. Dzięki innowacyjnym zastosowaniom system ogrodzeń firmy Investa może być łączony z wszelkiego rodzaju  profilami, deską kompozytową, blachą, a nawet szybą. Dzięki temu możemy stworzyć indywidualny design dla każdego klienta.

Wszystkie profile sytemu ogrodzeń są dostępne w naszych magazynach w całej Polsce . Wszelkie zapytania prosimy kierować bezpośrednio do naszych przedstawicieli handlowych w poszczególnych oddziałach  lub na specjalnie dedykowany adres: ogrodzenia@investa.pl

2020
PDF  1.4 MB
ULOTKA
Aluminiowy system ogrodzeń