Laser CNC

Laser CNC

Oferujemy profesjonalne usługi cięcia metalu laserem CNC. Wykorzystywana przez nas zaawansowana technologia zapewnia wyjątkową precyzję i dokładność, co pozwala nam realizować nawet złożone, skomplikowane projekty z bardzo wielu branż. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi i doświadczonymi specjalistami, dzięki czemu bez trudu radzą sobie z każdym zleceniem – niezależnie od potrzeb klienta, czasu realizacji, rodzaju metalu i charakteru pracy.

 

Wysoka staranność i dbałość o szczegóły

Technologie laserowe są szeroko wykorzystywane w branży metalowej, ponieważ cięcie laserem CNC gwarantuje wysoką precyzję i estetyczne wykończenie, co pozwala uzyskiwać świetne efekty nawet w przypadku bardzo niewielkich elementów. W efekcie obróbki CNC krawędzie są gładkie i pozbawione niedoskonałości. Ponadto nasze urządzenia pracują szybko i efektywnie, dzięki czemu wykonujemy i dostarczamy zamówienia w rekordowo szybkim czasie.

Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe, a jednym z naszych priorytetów jest otwarta i bezpośrednia komunikacja. Jesteśmy w stanie dopasować naszą produkcję wykorzystującą lasery CNC do metalu do specyficznych potrzeb każdego klienta. Doświadczony zespół inżynierów i operatorów angażuje się równie mocno w każdy projekt i dba o zachowanie perfekcji w każdym detalu. Dzięki naszemu podejściu opartemu na bliskiej współpracy i komunikacji możemy zapewnić pełne zrozumienie dla każdej realizacji.

 

Laser CNC i jego szerokie zastosowanie

Usługi cięcia metalu laserem CNC znajdują zastosowanie w bardzo wielu gałęziach przemysłu. Korzysta się z nich w budownictwie, mechanice, elektronice, w branży meblarskiej, spożywczej a nawet w przemyśle lotniczym i kosmicznym. Laser CNC sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczne jest tworzenie komponentów z wysoką starannością i dokładnością. Cięcie laserem CNC pozostawia idealnie gładkie brzegi, dzięki czemu nie ma konieczności dalszej obróbki i szlifowania. To technologia, która ułatwia pracę i pozwala zaoszczędzić czas.

 

Możliwości naszego lasera CNC

W Investa oferujemy szeroki zakres usług związanych z cięciem laserem CNC. Korzystamy z niego między innymi przy docinaniu blach i rur, przy tworzeniu elementów konstrukcyjnych i motoryzacyjnych, do wykonywania elementów dekoracyjnych, a także podczas produkcji narzędzi i części do maszyn przemysłowych. Wykorzystujemy nasz laser CNC  do palenia w takich materiałach jak stal czarna , nierdzewna , aluminium, miedź, mosiądz tytan. Jeżeli potrzebują Państwo fachowej usługi cięcia laserem CNC, serdecznie zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam potrzeb swojego projektu. Jesteśmy gotowi, aby dzielić się naszą technologią, a także doświadczeniem i pasją do obróbki metalu. Na podstawie dostarczonych informacji w krótkim czasie stworzymy wycenę i równie szybko zrealizujemy zlecenie, ponieważ dbamy o czas naszych klientów.