Gięcie blach Wrocław

Gięcie blach Wrocław

W ramach obróbki materiałów metalowych jedną z najpopularniejszych usług jest gięcie blach. Wrocław jest miastem, gdzie tego typu czynności wykonuje wiele podmiotów. Jednak, aby uzyskać możliwie najlepsze efekty, a uzyskane elementy wyróżniały się dokładnością, warto skorzystać z usług realizowanych z zastosowaniem najnowocześniejszych urządzeń. Gięcie blachy we Wrocławiu z użyciem lasera oferuje INVESTA.

 

ODDZIAŁ WROCŁAW

SEGRO Park Wrocław, Targowa

Hala 2, ul. Targowa 4

52-326 Wrocław

+48 71 340 86 00

wroclaw@investa.pl uslugi.wroclaw@investa.pl

 

Czym charakteryzuje się wykonywane przez nas gięcie blachy? Wrocław i INVESTA

Gięcie blach to działanie, które wykorzystywane jest w wielu gałęziach przemysłu. Wśród nich znajduje się m.in. branża budowlana, produkcyjna, motoryzacyjna, ale też AGD i wiele innych dziedzin. Profesjonalne gięcie blach bywa potrzebne również Klientom indywidualnym, którzy na własną rękę tworzą różnego rodzaju konstrukcje czy modernizacje. Jesteśmy elastyczni i wszystkie nasze usługi dopasowujemy pod wymagania klienta.

W każdym przypadku istotne jest, aby dany arkusz czy element blachy został zgięty równo, precyzyjnie i bez niepotrzebnych odkształceń w miejscach niepożądanych. Kluczowe jest także perfekcyjne zachowanie kąta cięcia i powtarzalność, zwłaszcza podczas wykonywania kilku zagięć w obrębie danego elementu. Dlatego w INVESTA stawiamy na najnowsze technologie, precyzję oraz szybkie wykonywanie usługi, którą zapewniają nam nowoczesne maszyny do gięcia blach.

 

Co oferujemy w ramach usługi gięcia blach we Wrocławiu?

W INVESTA każde zlecenie z zakresu gięcia blachy realizujemy z zastosowaniem maszyn marki Bystronica. To urządzenia uznane na rynku i słynące w branży z doskonałych osiągów oraz niezawodności. Każde zagięcie przeprowadzane jest w oparciu o laserowy pomiar kąta, co gwarantuje najwyższy stopień dokładności i powtarzalność zaginanych elementów.

 

W ramach naszych usług dysponujemy maszynami o maksymalnym nacisku pras krawędziowych do 320 ton. Pozwala nam to realizować niemal wszystkie zlecenia zarówno dla Klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Zaginamy blachy o dowolnych kształtach, zgodnie z życzeniem i konkretnym projektem. Maksymalna długość elementu poddawanego obróbce może wynosić do 4000 mm.

 

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą gięcia blach, jak i innymi dostępnymi usługami w INVESTA. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w przypadku wszelkich wątpliwości co do formy zagięcia w odniesieniu do określonej potrzeby. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i staramy się wykonać je jak najszybciej. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby uwzględnić wszystkie uwagi Zleceniodawcy i spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

 

Przeczytaj o naszej innej usłudze: cięcie laserem.