Cięcie laserem Wrocław

Cięcie laserem Wrocław

Obróbka takich materiałów jak stal nierdzewna czy aluminium może odbywać się na różne sposoby. Jedną z metod, która wyróżnia się najlepszymi efektami działania i małymi stratami materiału, jest laserowe cięcie blach. Wrocław to miasto, gdzie cięcie stali czy innego typu metali oferuje wiele firm. W INVESTA świadczymy takie usługi na najwyższym poziomie, z zastosowaniem najnowocześniejszych urządzeń i technologii oraz w przystępnej cenie.

 

ODDZIAŁ WROCŁAW

SEGRO Park Wrocław, Targowa

Hala 2, ul. Targowa 4

52-326 Wrocław

+48 71 340 86 00

wroclaw@investa.pl uslugi.wroclaw@investa.pl

 

Oferujemy cięcie laserami o maksymalnej mocy 15 kW. Zakres cięcia:

  • KWASIAK – max 40 mm,
  • ALUMINIUM – max 40 mm,
  • STAL CZARNA – max 30 mm,
  • MOSIĄDZ – max 20 mm,
  • MIEDŹ – max 20 mm.

 

Dlaczego warto wybrać cięcie laserowe? Wrocław i INVESTA

Cięcie laserem we Wrocławiu na dobre wpisało się w zakres najchętniej wybieranych usług w zakresie obróbki twardych materiałów. Na dobre też wyparło różne metody obróbki mechanicznej zwłaszcza w przypadku, kiedy istotne jest wycięcie precyzyjnych lub bardzo małych form. Cięcie laserowe do długości 4 metrów umożliwia wykonanie w danym materiale dowolnie zaprojektowanych kształtów oraz otworów o wielkości mniejszej niż sama grubość blachy.

Laserowe cięcie blach we Wrocławiu w ramach usług INVESTA sterowane jest cyfrowo, dzięki czemu wszelkie wykonywane procesy są nie tylko precyzyjne, ale też powtarzalne. Gwarantuje to jednakowość poszczególnych elementów, co jest kluczowe w przygotowaniu zamówienia wielu identycznych kształtów na potrzeby danego Klienta. Obróbka mechaniczna nie może tego zapewnić. Ponadto cięcie laserowe przebiega znacznie szybciej, a nasze usługi są elastyczne, dzięki czemu możemy zaproponować szybkie terminy i atrakcyjne ceny.

 

Co oferujemy w ramach cięcia laserem w INVESTA?

Cięcie laserowe w INVESTA przeprowadzamy z wykorzystaniem technologii FIBER oraz CO2. Do wykonania danego zlecenia używany zaawansowanych urządzeń takich marek jak Trumpf czy Bystronic, dzięki czemu nawet najmniejszy wycięty element charakteryzuje się precyzją, gładkością krawędzi, idealnym odwzorowaniem i ekonomicznym wykorzystaniem materiału. Wszystkie nasze usługi dopasowujemy pod wymogi nawet najbardziej wymagających klientów.

Cięcie laserem we Wrocławiu w INVESTA przeprowadzamy w takich materiałach jak stal nierdzewna, stal zwykła czy aluminium. Służymy też wszelką radą oraz dokładamy wszelkich starań, aby wykonać dane zlecenie możliwe jak najszybciej i z uwzględnieniem wszystkich uwag Klienta.

 

Dlaczego warto zdecydować się na laserowe cięcie blach w INVESTA?

Cięcie laserowe we Wrocławiu nasze przedsiębiorstwo wykonuje już od 1999 roku. Tworzymy zgrany zespół specjalistów, który dba o nieustanne unowocześnianie posiadanych urządzeń i stosowanie innowacyjnych technologii, aby móc proponować Państwu coraz lepsze rozwiązania. Dzięki ciągłemu udoskonalaniu i ogromnemu doświadczeniu oraz zadowoleniu dotychczasowych Klientów tworzymy dziś silną markę i sieć punktów usługowych, które oferują cięcie laserowe na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, opowiemy o procesie laserowego cięcia blach i pomożemy w przypadku wątpliwości co do wyboru najlepszej metody cięcia określonego materiału. Dołożymy też wszelkich starań, aby dane zlecenie zrealizowane było zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami Klienta, co stanowi dla nas bezwzględny priorytet.